unfeaturize (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Overridden
oc: Espotit

en: Conflict
oc: Conflicte

en: Rebuilding
oc: Reconstruire

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Checking...
oc: Verificacion...

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
oc: La vista a été creada per la version @import_version de Views, mas avez la version @api_version
