unfeaturize (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Components
pl: Komponenty

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuilding
pl: Przebudowywanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Checking...
pl: Sprawdzam...

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
pl: Widok jest kompatybilny z wersją @import_version modułu Views, tymczasem zainstalowana jest wersja @api_version.
