unfeaturize (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Components
pt: Componentes

en: Overridden
pt: Sobrescrito

en: Conflict
pt: Conflito

en: Restore
pt: Recuperar

en: Rebuilding
pt: Reconstruindo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Checking...
pt: Checando

en: Needs review
pt: Precisa ser revisado

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
pt: Aquela view é criada para a versão @import_version das views, mas você tem apenas @api_version
