unfeaturize (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Components
pt: Componentes

en: Overridden
pt: Substituído

en: Conflict
pt: Conflito

en: Restore
pt: Restaurar

en: Rebuilding
pt: A reconstruir

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Checking...
pt: A verificar ...

en: Needs review
pt: Necessita revisão
