unfeaturize (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Components
ru: Компоненты

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Conflict
ru: Конфликт

en: Restore
ru: Восстановить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Checking...
ru: Проверка...

en: Needs review
ru: Необходим пересмотр

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
ru: Это представление создано для Views версии @import_version, однако у Вас @api_version

en: Could not revert flag %flag-name to the state described in your code: Your flag was created by a different version of the Flag module than is now being used.
ru: Невозможно вернуть флаг %flag-name к состоянию, описанному в вашем коде: ваш флаг был создан другой версией модуля Flag.
