unfeaturize (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Components
sk: Komponenty

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Machine name
sk: Strojový názov
