unfeaturize (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
