unfeaturize (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Components
az: Komponentlər

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Machine name
az: Maşın adı
