unfeaturize (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Restore
bg: Възстанови
