unfeaturize (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
