unfeaturize (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Checking...
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་། ......
