unfeaturize (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Restore
ca: Restaura

en: Rebuilding
ca: Reconstruint

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Checking...
ca: Comprovant...
