unfeaturize (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Components
cs: Komponenty

en: Overridden
cs: Překryto

en: Restore
cs: Obnova

en: Machine name
cs: Strojový název
