unfeaturize (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud
