unfeaturize (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Components
da: Komponenter

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Conflict
da: Konflikt

en: Restore
da: Gendan

en: Machine name
da: Internt navn

en: Needs review
da: Skal gennemses

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
da: Viewet er oprettet til @import_version-versionen af views, men du har kun @api_version
