unfeaturize (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Components
el: Συστατικά

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
