unfeaturize (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Components
es: Componentes

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Conflict
es: Conflicto

en: Restore
es: Restaurar

en: Rebuilding
es: Reconstruyendo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Checking...
es: Comprobando....

en: Available features
es: Características disponibles

en: Needs review
es: Necesita revisión

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
es: Esa vista fue creada para la version @import_version de vistas, pero ud. solo tiene @api_version
