unfeaturize (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Components
et: Komponendid

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Restore
et: Taastamine

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist
