unfeaturize (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Checking...
eu: Egiaztatzen...
