unfeaturize (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Components
fi: Komponentit

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Conflict
fi: Ristiriita

en: Restore
fi: Palauta

en: Rebuilding
fi: Uudelleenrakentaa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Checking...
fi: Tarkistaa...

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
fi: Näkymä on luotu views versiolle @import_version mutta sinulla on käytössäsi vain @api_version
