unfeaturize (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Components
fr: Composants

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Conflict
fr: Conflit

en: Restore
fr: Restaurer

en: Rebuilding
fr: Reconstruire

en: Machine name
fr: Nom système

en: Checking...
fr: Vérification...

en: Needs review
fr: Nécessite une vérification

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
fr: La vue a été créée pour la version @import_version de Views, mais avez la version @api_version
