unfeaturize (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Components
it: Componenti

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Conflict
it: Conflitto

en: Restore
it: Ripristina

en: Rebuilding
it: Ricostruzione

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Checking...
it: Verifiche in corso...

en: Needs review
it: Richiede revisione

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
it: Quella vista è stata creata per la versione @import_version di views, ma la versione installata è @api_version
