unfeaturize (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Components
ja: コンポーネント

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Conflict
ja: 競合

en: Restore
ja: 復元

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Needs review
ja: 要レビュー

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
ja: バージョン  @import_version の Views 用に作成されたビューですが、システムにインストールされているバージョンは @api_version です。
