unfeaturize (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
