unfeaturize (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە
