unfeaturize (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Components
lt: Komponentai

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
