unfeaturize (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
