unfeaturize (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Components
nl: Componenten

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Restore
nl: Herstellen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version
