unfeaturize (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Restore
ro: Restaurează

en: Machine name
ro: Numele mașinii
