unfeaturize (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Components
sv: Komponenter

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Restore
sv: Återställ

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Checking...
sv: Undersöker...

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
sv: Denna vy är skapad för version @import_version av Views, men du har enbart @api_version
