unfeaturize (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
