unfeaturize (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Components
tr: Bileşenler

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Machine name
tr: Makine adı
