unfeaturize (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
