unfeaturize (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Components
uk: Компоненти

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Restore
uk: Відновити

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
uk: Цей вид створено для версії @import_version, а встановлено @api_version

en: Could not revert flag %flag-name to the state described in your code: Your flag was created by a different version of the Flag module than is now being used.
uk: Неможливо повернути прапор %flag-name до стану, описаного у вашому коді: ваш прапор був створений іншою версією модуля Прапор.

en: Attempt to update field instance %label (in %entity entity type %bundle bundle) failed: %message
uk: Спроба оновити екземпляр поля %label (у типі сутності %entity пакету %bundle) була невдалою: %message

en: Attempt to create field instance %label (in %entity entity type %bundle bundle) failed: %message
uk: Спроба створити екземпляр поля %label (у типі сутності %entity пакету %bundle) була невдалою: %message

en: Warning in features rebuild of !module. No module defines permission "!name".
uk: Попередження у перебудові властивостей модуля !module. Жоден модуль не визначає повноваження "!name".
