Uniform (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: File
el: Αρχείο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Text
el: Κείμενο

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: Button
el: Κουμπί
