Uniform (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: File
et: Manus

en: Password
et: Parool

en: Text
et: Tekst

en: theme
et: kujundus

en: Button
et: Nupp
