Uniform (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: File
fa: فایل

en: Password
fa: گذرواژه

en: Text
fa: متن

en: theme
fa: پوسته

en: Button
fa: دکمه
