Uniform (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: File
gl: Ficheiro

en: Password
gl: Contrasinal

en: Text
gl: Texto

en: theme
gl: tema

en: Button
gl: Botón
