Uniform (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: File
ja: ファイル

en: Password
ja: パスワード

en: Text
ja: テキスト

en: theme
ja: テーマ

en: Button
ja: ボタン

en: Checkbox
ja: チェックボックス
