Uniform (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: File
ka: ფაილი

en: Password
ka: პაროლი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Button
ka: ღილაკი
