Uniform (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: theme
km: ស្បែក
