Uniform (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: File
lt: Failas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Text
lt: Tekstas

en: theme
lt: tema

en: Button
lt: Mygtukas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
