Uniform (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: File
nl: Bestand

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Text
nl: Tekst

en: theme
nl: thema

en: Button
nl: Knop

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Form elements
nl: Formulierelementen
