Uniform (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: File
sv: Fil

en: Password
sv: Lösenord

en: theme
sv: tema

en: Button
sv: Knapp

en: Checkbox
sv: Kryssruta
