Uniform (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Text
ta: உரை

en: theme
ta: வார்ப்புரு

en: Button
ta: விசை
