Uniform (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: File
te: ఫైల్

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: theme
te: అలంకారం
