Uniform (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: File
tr: Dosya

en: Password
tr: Parola

en: Text
tr: Metin

en: theme
tr: tema

en: Button
tr: Düğme
