Uniform (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Password
ug: پارول

en: Text
ug: تېكىست

en: theme
ug: ئۇسلۇب
