Uniform (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: File
vi: Tập tin

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Text
vi: Văn bản

en: theme
vi: Giao diện

en: Button
vi: Nút

en: Radio
vi: Rađiô
