Uniform (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: File
ast: Ficheru

en: Password
ast: Clave

en: Text
ast: Testu

en: theme
ast: tema
